Kontaktpersoner på WBP Trading AB

fredrik

Fredrik Rönnerberg
VD, Marknad & Inköp
040 66 900 20
fredrik@wbptrading.se

barbro

Barbro Hardenby Öhrwall
Säljare
Västa Skåne, Halland, Västergötland
040 66 900 24
barbro@wbptrading.se

bobby

Bobby Andersson
Säljare
Östra Skåne, Blekinge, Småland, Östergötland
040-6690025
bobby@wbptrading.se

marie

Marie Nilsson
Innesäljare / Marknadsföring / IT
040 66 900 22
marie@wbptrading.se

mats

Mats Larsson
Innesäljare
040 66 900 23
mats@wbptrading.se

anette

Annette Cronsell
Ekonomi / Kundservice
040 13 00 60
annette@wbptrading.se

gunilla

Gunilla Waltner
Kundservice / Administration
040 13 00 60
gunilla@wbptrading.se

micke

Michael Bergh
Kundservice / Lager
lager@wbptrading.se

jonas

Jonas Johnsson
Kundservice / Lager
lager@wbptrading.se

christer

Christer Rönnerberg
Styrelseordförande
040 66 900 21
christer@wbptrading.se

Adress

WBP Trading AB
Axel Danielssons väg 269
215 82 MALMÖ

Vägbeskrivning
Karta

Tel
040-13 00 60

Fax
040-13 95 60

E-mail
wbp@wbptrading.se

Öppettider
Kontor: M-F 07.30-16.30
Lager: M-F 07.00-14.30
Lunchstängt 12.00-12.30

Nyheter hos WBP Trading

2017-08-08 Limfogsnytt

Vi fortsätter bredda och utveckla vårt sortiment av limfog både för helstav och fingerskarv tack vare en ny leverantörskontakt.

Vi lagerför nu:


Läs mer

Trädagars 6-8 september

Boka upp 6-8 september i din kalender för då är det dags för årets Trädagars.

WBP finns på plats genom Barbro och Fredrik hos SIT på Tegelvägen 4 i Tenhult.

Onsdag-Torsdag 08:00-17:30
Fredag 08:00-15:30

Vi kommer visa lite nyheter och detta är en bra chans att få veta mer om oss och vad vi kan.

Välkomna!

Ny lager- och prislista september

Nu finns vår nya lager- och prislista för september 2017 ute med nya spännande produkter.

Lagerlistan kan du ladda ner på nedanstående länk och prislista får du skickad genom att kontakta din säljare eller innesälj.

FAQ

WBP levererar endast till företag som innehar F-skattebevis.