Kontaktpersoner på WBP Trading AB

fredrik

Fredrik Rönnerberg
VD, Marknad & Inköp
040 66 900 20
fredrik@wbptrading.se

barbro

Barbro Hardenby Öhrwall
Säljare
040 66 900 24
barbro@wbptrading.se

marie

Marie Nilsson
Innesäljare / Marknadsföring / IT
040 66 900 22
marie@wbptrading.se

anette

Annette Cronsell
Ekonomi / Kundservice
040 13 00 60
annette@wbptrading.se

gunilla

Gunilla Waltner
Kundservice / Administration
040 13 00 60
gunilla@wbptrading.se

micke

Michael Bergh
Kundservice / Lager
lager@wbptrading.se

jonas

Sebastian Lindberg
Kundservice / Lager
lager@wbptrading.se

christer

Christer Rönnerberg
Styrelseordförande
040 66 900 21
christer@wbptrading.se

Adress

WBP Trading AB
Axel Danielssons väg 269
215 82 MALMÖ

Vägbeskrivning
Karta

Tel
040-13 00 60

Fax
040-13 95 60

E-mail
wbp@wbptrading.se

Öppettider
Kontor: M-F 07.30-16.30
Lager: M-F 07.00-14.30
Lunchstängt 12.00-12.30

Nyheter hos WBP Trading

2019-06-18 Sommarstängt på WBP

Ytterligare ett halvår har gått fort och vi närmar oss semesterstängt och sommar för WBP.
Läs mer

Semester v28-30

WBP håller semesterstängt vecka 28-29-30

Önskar alla en trevlig sommar & semester!

Ny lager- och prislista januari 2019

Nu finns vår nya lager- och prislista för januari 2019 ute med nya spännande produkter.

Lagerlistan kan du ladda ner på nedanstående länk och prislista får du skickad genom att kontakta din säljare eller innesälj.

FAQ

WBP levererar endast till företag som innehar F-skattebevis.