Kontaktpersoner på WBP Trading AB

fredrik

Fredrik Rönnerberg
VD, Marknad & Inköp
040 66 900 20
fredrik@wbptrading.se

barbro

Barbro Hardenby Öhrwall
Säljare
Västa Skåne, Halland, Västergötland
040 66 900 24
barbro@wbptrading.se

marie

Marie Nilsson
Innesäljare / Marknadsföring / IT
040 66 900 22
marie@wbptrading.se

anette

Annette Cronsell
Ekonomi / Kundservice
040 13 00 60
annette@wbptrading.se

gunilla

Gunilla Waltner
Kundservice / Administration
040 13 00 60
gunilla@wbptrading.se

micke

Michael Bergh
Kundservice / Lager
lager@wbptrading.se

jonas

Sebastian Lindberg
Kundservice / Lager
lager@wbptrading.se

christer

Christer Rönnerberg
Styrelseordförande
040 66 900 21
christer@wbptrading.se

Adress

WBP Trading AB
Axel Danielssons väg 269
215 82 MALMÖ

Vägbeskrivning
Karta

Tel
040-13 00 60

Fax
040-13 95 60

E-mail
wbp@wbptrading.se

Öppettider
Kontor: M-F 07.30-16.30
Lager: M-F 07.00-14.30
Lunchstängt 12.00-12.30

Nyheter hos WBP Trading

2018-05-28 WBP är nu PEFC-certifierade

WBP Trading AB är sedan 2018-05-21
ett PEFC® certifierat företag med
certifikats nummer SE18/819942359
Läs mer

Allhelgona

Fredagen den 2/11 stänger kontor och lager 14:30

Vi önskar en trevlig Alla helgons afton!

Ny lager- och prislista oktober 2018

Nu finns vår nya lager- och prislista för oktober ute med nya spännande produkter.

Lagerlistan kan du ladda ner på nedanstående länk och prislista får du skickad genom att kontakta din säljare eller innesälj.

FAQ

WBP levererar endast till företag som innehar F-skattebevis.