Kontaktpersoner på WBP Trading AB

fredrik

Fredrik Rönnerberg
VD, Försäljning & Inköp
040 66 900 20
fredrik@wbptrading.se

barbro

Barbro Hardenby Öhrwall
Säljare
Västa Skåne, Halland, Västergötland
040 66 900 24
barbro@wbptrading.se

bobby

Bobby Andersson
Säljare
Östra Skåne, Blekinge, Småland, Östergötland
040-6690025
bobby@wbptrading.se

marie

Marie Nilsson
Innesäljare / Marknadsföring
040 66 900 22
marie@wbptrading.se

mats

Mats Larsson
Innesäljare
040 66 900 23
mats@wbptrading.se

anette

Annette Cronsell
Ekonomi / Kundservice
040 13 00 60
annette@wbptrading.se

gunilla

Gunilla Waltner
Kundservice / Administration
040 13 00 60
gunilla@wbptrading.se

micke

Michael Bergh
Kundservice / Lager
lager@wbptrading.se

jonas

Jonas Johnsson
Kundservice / Lager
lager@wbptrading.se

christer

Christer Rönnerberg
Styrelseordförande
040 66 900 21
christer@wbptrading.se

Adress

WBP Trading AB
Axel Danielssons väg 269
215 82 MALMÖ

Vägbeskrivning
Karta

Tel
040-13 00 60

Fax
040-13 95 60

E-mail
wbp@wbptrading.se

Öppettider
Kontor: M-F 07.30-16.30
Lager: M-F 07.00-14.30
Lunchstängt 12.00-12.30

Nyheter hos WBP Trading

2017-03-06 Nya lager för bearbetning

Tillsammans med två samarbetspartners gör vi en stor satsning på ytterligare lagerläggning av material för att kunna bli än mer komplett och attraktiv som partner för dig.
Läs mer

Vi söker lagerarbetare

Vi expanderar och söker en ny medarbetare till vårt lager på 50%.

Är du den person vi söker och vill bli vår nya kollega?

Klicka gärna på nedan länk för att läsa mer om tjänsten

FAQ

WBP levererar endast till företag som innehar F-skattebevis.